تغییر قیمت در برخی از دیتاسنترها بدلیل افزایش قیمت آی پی

با سلام و احترام خدمت شما همراهان گرامی برتر وی اس   نظر به افزایش قیمت هزینه آی پی، افزایش هزینه انرژی (برق) و افزایش هزینه نگهداری سرور ها از سمت دیتاسنترهای ارائه دهنده سرویس، تمامی سرور های ... ادامه مطلب »

30th Oct 2021
مشکل درگاه بانکی کشور

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی برتر وی اس   متاسفانه از تاریخ 27/03/1400 ساعت 22:30 ارتباط درگاه های بانک پارسیان بر روی سایت با سرور های خارج قطع شده و امکان پرداخت آنلاین وجود ندارد و تا این ... ادامه مطلب »

17th Jun 2021
اختلال در سرور های انگلیس - رپید سوییچ

با سلام و احترام خدمت کاربران برتر وی اس   طبق اطلاعیه ارسال شده از سوی دیتاسنتر رپید سوییچ - انگلیس به دلیل ارتقای شکبه دیتاسنتر احتمال قطعی یا کندی در برخی از ساعات شبانه روز وجود دارد ... ادامه مطلب »

27th Sept 2020
انتقال سرویس ماه سرور به برتر وی اس

با سلام و احترام با توجه به انتقال مالکیت سایت ماه سرور به سایت برتر وی اس، جهت تمرکز مدیریت و پشتیبانی هرچه بهتر به شما کاربر عزیز لطفا هرچه سریعتر در لینک زیر با ثبت نام کرده و یک تیکت با عنوان ... ادامه مطلب »

19th Jul 2020
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 6

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسباتوجه به افزایش بیش از 70 درصدی قیمت ارز طی 7 ماه گذشته و نابسامانی بازار ارز و قیمت بالای حواله‌ی ارزی برخلاف میل باطنی و همچنین حفظ کیفیت ... ادامه مطلب »

29th Jun 2020
اهمیت بک آپ گیری

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسباتوجه به افزایش روز افزون تکنولوژی و همچنین اهمیت بک آپ‌گیری از داده های موجود از این تاریخ (29/06/2020) برتر وی اس به تمامی کاربرانی که از ما سرویس ... ادامه مطلب »

29th Jun 2020
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 5

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسباتوجه به افزایش بیش از 35 درصدی قیمت ارز طی 6 ماه گذشته و نابسامانی بازار ارز و قیمت بالای حواله‌ی ارزی برخلاف میل باطنی و همچنین حفظ کیفیت ... ادامه مطلب »

8th Jun 2020
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 4

با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم برتر وی اس   با توجه به افزایش قیمت ارز ( دلار از کانال 11 هزار تومان به 13 هزار تومان،یورو از کانال 13 هزار تومان به 16 هزار تومان و پوند از 16 هزار تومان به ... ادامه مطلب »

10th Jan 2020
افزایش قیمت سرویس به دلیل استفاده از هارد SSD NVME

با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم برتر وی اس   به دلیل هزینه بالای سرور های اروپا بر مبنای پوند و یورو قیمت این سرویس ها با افزایش قیمت 5 تا 15 درصدی همراه میباشد .   در این سرورها به دلیل افزایش ... ادامه مطلب »

12th Aug 2019
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 3

با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم برتر وی اس متاسفانه با توجه به افزایش مجدد و بی سابقه قیمت دلار ، مجبور به افزایش قیمت سرویس ها هستیم . برای درک بیشتر ما به مثال زیر دقت کنید . به عنوان مثال ... ادامه مطلب »

13th Sept 2018